Mere Service \ Index

    

[Index]  [Deutz]  [Mereelektoonika]  [Kartograafia]  [Galerii]  [Klientid]  [Kontakt]


 

Eesti turul 1993.aastast töötav firma OÜ Mere Service pakub laevade remondi- ja tehnohoolduse teenuseid.

1. Laeva diiselmootorite remont

Firma teostab laeva diiselmootorite remonti. Remonti teostatakse, tellija soovil, koos seadme demonteerimisega samuti ka kohapeal, kvaliteetselt ning tähtajaks. Firma omab Mereregistri ja Veeteede Ameti sertifikaati. Teenindus- keskus asub Tallinnas Balti Laevaremonditehase territooriumil, mis võimaldab komplekset laevajõumasinate  remondi teostamist. Pakume teenindust ka väljaspool Eestit, meie spetsialistide kohalesõiduja objektidele. Meie firma esindab Eestis diiselmootorite tootjat - kontserni „DEUTZ“ ( koos kauba- märkidega „DEUTZ“, „DEUTZ MWM“, “DEUTZ KHD“) ja on kontserni „DEUTZ“ autoriseeritud diiler. Tallinnas asuv teeninduskeskus lahendab kõik eksplu- atatsiooniga ja servisega seotud küsimused, samuti ka mootorite, diisel-  generaatorite ja nende kulumaterjalide ja tagavaraosade hankimise küsimused.

2. Laeva elektroautomaatika remont ja häälestus 

Jõumasinate ja nende juhtimissüsteemide, diiselgeneraatorite, automatiseeritud kaugjuhtimissüsteemide, avarii-hoiatussignalisatsiooni, tuletõrjesignalisatsiooni, laeva automaatikaseadmete, elektrikilpide ja laeva juhtimispultide  remont ja häälestust. 

3. Laeva raadionavigatsiooni seadmed 

GMDSS aparatuuri, kajaloodide, gürokompasside, radarite, elektroonilise kartograafia seadmete paigaldust remonti ja häälestust. 

Pakume Teile koostööd ning oleme kindlad heades tulemustes!

 

OÜ Mere Service

 

[Index]  [Tugevvooluseade]  [Mereelektroonika]  [Kartograafia]  [Galerii]  [Klientid]  [Kontakt]

Copyright © 2002-2011 Mere Service